Ultimátní fashion tipy na vánoční dárky: #2 pro přítelkyni/ženu

Poslední dny a týdny to všude kolem nás vánoční atmosférou jen hýří. Vánoční horečka a s ní spojené nákupní šílenství je neúprosně na svém vrcholu Je tedy nejvyšší čas na shánění vánočních dárků.

Dnes se zaměříme na dárky pro vaši ženu nebo přítelkyni. Je pravda, že vybrat vhodný dárek pro ženu je zpravidla daleko těžší než vybírat dárek pro muže. Nic ale není tak složité, jak se na první pohled může zdát. Níže naleznete několik neotřelých tipů k výběru skvělých dárků pod vánoční stromek.

Čepice s bambulí

Teplá pletená čepice s bambulí se hodí jako módní doplněk v těchto studených zimních dnech. Je to praktický dárek. Kombinace černé a růžové barvy vypadá moc pěkně a krásně k sobě ladí. Čepici můžete nosit ve městě i na horách. Hodí se i k různým zimním sportům.

Vak na záda

Dámský vak na záda neboli gymsack, tedy “vak do posilovny”, je trendem, který snad ani trendem být neměl. Čistě praktické vaky na oblečení a pomůcky do fitka se letos staly nesmírně populárním kouskem. Vaky jsou teď zkrátka hodně „in“. Jsou velmi praktické a mohou být dokonce i elegantní. Můžete jej využívat ať už na cvičení nebo jen na obyčejné procházení se po městě. Ve skříni vaší ženy prostě nesmí chybět!

Náramek z minerálních kamenů

S náramky tohoto typu se v poslední době na internetu roztrhl pytel. Existují různá módní a barevná provedení. Je jen na vás, který pro vaši přítelkyni / manželku vyberete. V minerálních kamenech je neobyčejná síla. Každý náramek vyjadřuje něco jiného. Na výběru si dejte záležet.

Naším tipem je náramek z pruhovaného modrého achátu a praskaného křišťálu s kovovým lotosem ve stříbrné barvě.

Dámská šála či šátek

Stylový dámský zimní šátek je elegantní a příjemný na dotek. Můžete ho uvázat na několik způsobů. Fantazii se meze nekladou. Šátek disponuje hřejivým a jemným materiálem, který vám dodá eleganci. Budete se s ním cítit jako v bavlnce. Hodí se vám na podzim, ale i v zimních měsících jej mileráda využijete.

Módní hodinky

Módní náramkové hodinky patří mezi jeden z nejlepších a nejvhodnějších dárků, které můžete ženě dát. Tyto stylové a elegantní hodinky se jako doplněk hodí úplně ke všemu a vaše žena tak už nikdy nepřijde pozdě na schůzku. Minimalistický design hodinkám dodává zvláštní nápaditost. Naším tipem je značka Daniel Wellington, která v posledních letech významně hýří vodami módních doplňků.

Náhrdelník

Náhrdelník nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Naším skromným tipem jsou cenově přijatelné náhrdelníky s puncem luxusu od značky Swarovski. Legendární šperkovnická značka, jejíž zakladatel se narodil na území dnešní České republiky, zaručeně potěší každou ženu. S nošením náhrdelníku Swarovski se každá žena cítí výjimečně. Posuďte sami, který náhrdelník stojí za vaši pozornost.

A kterým dárkem hodláte vykouzlit úsměv na tváři vaší partnerce či jiné osudové ženě vy?

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *