Ultimátní fashion tipy na vánoční dárky: #1 pro manžela/přítele

Lámete si hlavu s tím, jakým dárkem potěšit svého partnera? Vánoce se nezadržitelně blíží, je proto nejvyšší čas finišovat výběr dárků. V dnešním článku pro vás máme výběr vkusných, originálních a nápaditých tipů na vánoční dárky pro muže.

Zavděčit se pánům tvorstva zpravidla nebývá velký problém, protože jak víme, ženy jsou daleko komplikovanějšími tvory. Nicméně s dnešním článek se vám jistě podaří vašeho muže, partnera či přítele, doslova oslnit.

1. Ponožky

Nejklasičtější dárek našich babiček – a dost možná také na první pohled nejnudnější – ponožky. Pokud však vybíráte chytře, z ponožek můžete snadno vytvořit hit klidně každých rok. Dobrý dárek poznáte na základě prvního dojmu, a proto je nezbytné v případě spodního prádla vsázet na skvělý packaging & neotřelý design. Spojíte-li oba tyto předpoklady, dárek ve formě ponožek nebude propadákem.

Naším tipem je elegatní vánočně laděné dárkové balení třech párů ponožek od značky Jack&Jones, které jsou k zakoupení na ZOOT.cz.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

2. Sluchátka

Hudbu miluje snad každý a proto sluchátka patří k absolutním nezbytnostem drtivé většiny z nás. Pokud se vašemu partnerovi čas od času sluchátka ztratí nebo přestanou hrát, je dobré mít vždy po ruce alespoň jeden další pár. Náš tip směřuje k designové lahůdce, kterými jsou hnědá sluchátka s dřevěnými detaily Meze Audio Classics. Součástí balení je také stylový uložný vak, kterým jen umocníte zážitek z nového dárku.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

3. kožená klíčenka

Klíčenka OrbitKey je skutečně praktickým doplňkem, který chytrým způsobem šetří místo a navíc vypadá skvěle. Jednoduché a elegantní designové „poutko” a zároveň úložná vychytávka, do které snadno schováte všechny své klíče a dáte tak sbohem klasickým svazkům.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

4. dárek pro kutily

Je váš partner kutil? Pak je tento dárek trefou do černého! Luxusní balení nejdůležitějšího nářadí pro pořádného chlapa obsahuje zápisník, metr, propisky, multifunkční kleště s nožem, šroubováčkem a pilníkem, kladívko a další. Jedná se o základní výbavu nejen každého kutila, ale kohokoliv, kdo čas od času musí zastat trochu té ruční dřiny… A navíc v přitažlivém balení.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

5. cestovní espressovač

Je váš přítel milovníkem dobré kávy? Bingo! Cestovní espressovač je trefou do černého. Dnešní poptávka po kávě vyrobené podomácku osciluje mezi kapslovou kávou a klasickým espressem z mleté kávy. Cestovní espressovače od firmy Wacaco NS myslí na oba kávové tábory. Vyberte si buď cestovní espressovač na mletou kávu Wacaco Minipresso GR nebo cestovní espressovač na kávové kapsle Wacaco NS.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

6. cestovní taška

U cestování ještě zůstaneme. Nyní se posouváme k dalšímu praktickému dárku, kterým je cestovní taška. Elegantní cestovní taška, do které se vejde notebook a další důležité dokumenty pro každodenní agendu. Stylové tašky přes rameno či do ruky jsou dostupné ve třech základních variantách – tašky z pravé kůže, tašky z umělé kůže a tašky z klasických pletených vláken. Náš výběr padl na nejlepší kompromis mezi kvalitou a cenou, jedná se o designově velmi povedenou khaki cestovní tašku Farah Franks.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
ZAKOUPIT NA WWW.ZOOT.CZ

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *