O značkách

DEERS

Kdo by nemiloval jelínky Deers? Tyto šperky jsou na světě od roku 2005. Za dobu svého života se vyvinuly v precizně zpracovaný šperk, jehož bonusem je ruční zpracování a kvalitní komponenty z Čech i ze světa, mezi které patří mimo jiné broušené kamínky Swarovski a Preciosa. Každý jelínek je originál, má své jméno a příběh! Není proto divu, že si Deers, za svou dobu co existují, získaly mnoho fanynek i fanoušků. Osvětu dělají už i za hranicemi, například v Japonsku, Americe, Mexiku nebo Libanonu.

DISASTER

Nechte na sebe dýchnout svěží závan z venkova! Tato anglická značka s dvacetiletou tradicí, která vyrábí módní doplňky v typicky britském venkovském stylu, Vám to umožní! Vintage styl je teď velmi populární, a tak tato značka v České republice ihned našla své fanoušky. Chcete být originální, přesto vždy zůstat věrní současným trendům? Pak jsou pro Vás produkty Disaster Designs to pravé! Každá kolekce od této značky je jedinečná, dekorativní, romantická a jejím cílem je zdůraznit Vaší individualitu.

SWAROVSKI

Rakouská šperkařská značka, která dobyla svět. Swarovski je na světe již od roku 1895. Co o značce možná nevíte je, že prapůvod značky Swarovski sahá až do roku 1862 do českého Jiřetína pod Bukovou nedaleko Jablonce. Česká stopa je pro značku Swarovski významná, jelikož právě zakladatel – Daniel Swarovski pochází ze zmíněného Jiřetína. Daniel se v mládí dostal do Rakouska, kde naplno propadl šperkařskému řemeslu. Značka Swarovski doslova dobyla svět. O obrovské popularitě svědčí i počet fanoušků této značky na Facebooku.