Obchody

ZOOT.CZ

Zoot.cz je v současnosti největší a nejpopulárnější český e-shop s módou. Zoot působí v několika evropských zemích, krom Česka a Slovenska se rozrostl také do Rumunska a do budoucna je plánován rozvoj i do dalších zemí. Světlo světa spatřil portál Zoot.cz již v roce 2010, tehdy ještě jako platforma pro zákazníky a módní značky. Původní koncept neobstál – a díky prvotnímu neúspěchu vznikl opravdový e-shop se skladovými prostory a všemi náležitostmi. Dnes lze na ZOOTu nakoupit stovky tisíc módních kousků od stovek známých či méně známých módních značek z celého světa. ZOOT prošel úctyhodný kus cesty. Dnes patří k jedné z nejrychleji rostoucích evropských společností vůbec. Podrobné informace o historii této firmy si můžete přečíst zde: http://corporate.zoot.cz/cz/.

SPERKY.CZ

ŠPERKY.cz je český internetový obchod spadající pod společnost Vivantis a. s., která se věnuje online prodeji již od roku 2001. Jedná se tedy o prověřenou a zavedenou internetovou společnost. Aktuálně lze na Šperky.cz vybírat z více než 11 592 šperků od 71 světových značek. Výběr těch nejzajímavějších kousků od značek Swarovski nebo Deers je možné nalézt také u nás na Andrella.cz.

FORQUEEN.CZ

Nová & svěží značka na české módní scéně – to je ForQueen.cz. Eshop ForQueen.cz vznikl z čisté potřeby po originální módě. ForQueen.cz dodnes navrhují a šijí všechny módní doplňky sami, proto si můžete být jistí zcela originálním módním zážitkem s každým kouskem – a navíc s důrazem na kvalitní materiály, které v dnešní době bohužel nejsou samozřejmostí. Bytový design i módní doplňky od ForQueen.cz stojí za vaši pozornost.