Tenisky s mašlí místo tradičních tkaniček? Německé společnosti Puma se povedlo jedním malým detailem vzbudit v módním světě spoustu zájmu. Kolekce dnes již klasických tenisek Puma Suede obohacených o stuhu místo tkaniček s názvem Puma Suede Heart rozvířila stojaté vody módního světa.

Původní série byla tvořena modelem čistě bílých Puma tenisek s mašlemi místo tkaniček. Obrovský úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Později pak následovaly série Puma Basket Heart, která kombinovala design mašlí s klasickými Puma Basket Sneakers (legendární tenisky ze 70′ let oblíbené zejména v rámci hip-hopové subkultury v USA), dále pak Puma Suede Heart, Suede Heart Satin, Basket Heart Explosive a Suede Heart Reset. Rodina tenisek Puma s mašlí se během několika měsíců úchvatným způsobem rozrostla.

V roce 2017 jsme byli svědky veleúspěšné reklamní kampaně s Carou Delevingne, která významným způsobem dopomohla přitáhnout pozornost médií k této “vylepšené obuvi”. Poptávka po těchto teniskách Puma je stále na vysoké úrovni – lidi prostě tyhle tenisky chtějí – a proto prvotní série tenisek s mašlí nenechala dlouho čekat na následovné kolekce vycházející z původního designu. A co víc? Objevila se také velká spousta laciných napodobenin originálu, které jen podtrhují výjimečnost těchto novátorských designových tenisek.

V jednoduchosti je krása a i jednoduchá inovace v designu klasických tenisek dokáže přilákat pozornost a zájem celého světa. V tom je krása módy.

Za kolik se dají koupit tenisky Puma s mašlí?

Originální tenisky Puma s mašlí lze zakoupit v cenách od 1800 Kč do 2500 Kč. Existuje několik kolekcí a proto i jednotlivé ceny tenisek jsou poměrně rozdílné. V českých e-shopech je aktuálně tato řada tenisek k zakoupení na Urbanstore.cz.

 

Výběr TOP tenisek Puma s mašlí z českých e-shopů:

Co říkáte na tuto kolekci? Získala si vás?

Foto: Instagram, Q-E3.com.

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *